İstanbul Beylikdüzü’nde yer alan fabrikamızda, üretimini gerçekleştirdiğimiz EXPER PHE Plakalı Isı Eşanjörleri ve yedek parçalarını, İtalya,Rusya ve Avrupa’da yer alan ofislerimizin lojistik desteğiyle, 40’dan fazla ülkeye tedarik ediyoruz.

Farklı sektörler ve neredeyse tüm uygulama alanları için özelleştirilmiş tasarım çözümleri sağlıyoruz. Uluslararası standartlara uygun, müşteri ihtiyaç ve talebine göre planlanan Plakalı Isı Eşanjörlerini Exper PHE markası ile küresel pazarda satışa sunuyoruz.

Kalite Standartlarından taviz vermeden, verimli ve yüksek kalitede ürün üretmenin müşteri memnuniyetine yansıdığını görüyor ve buna değer veriyoruz. Her yıl, aldığımız geribildirimler doğrultusunda ürün çeşitliliğimizi arttırıyor ve üretim bandımızı güncel teknolojiler ile geliştiriyoruz.

Kırk yılı aşkın süredir , geçmişten gelen iş ahlakı ve hizmet değerlerimizi korurken, güncel teknoloji ve sektör ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak bünyemize kattığımız yeniliklerle yolumuza devam ediyoruz. Aile şirketi olmanın sağladığı sıcak ilişkileri, kurumsal yapımızla birleştirerek dengeli ve sağlam adımlarla büyümeye,gelişmeye ve hizmet vermeye devam edeceğiz.

Şirket Profili

İstanbul Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren firmamız 1500m² kapalı alan olmak üzere,toplam 2000 m² alanada Plakalı Isı Eşanjör üretimini gerçekleştirmektedir.  

Ürettiğimiz her ürün kalite, uzun ömürlü, verimlilik ilkeleriyle üretim bandına girer.

exper phe